Biały i zdrowy uśmiechO nas

W naszym gabinecie proponujemy Państwu kompleksowe, bezbolesne, profesjonalne leczenie. Tu otrzymacie Państwo fachową poradę w miłej rodzinnej atmosferze.

Dzięki możliwościom jakie daje nowoczesna technika udostępniamy Państwu to, co aktualnie najlepsze w dziedzinie stomatologii. Na bieżąco poszerzamy zasób wiedzy, uczestnicząc w licznych sympozjach i szkoleniach naukowych. Wiedza i umiejętności w połączeniu z nowoczesnym sprzętem gwarantują Państwu opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Wykonujemy na miejscu cyfrowe zdjęcia RTG, zdjęcia pantomograficzne, a także CBCT czyli tomografię komputerową. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Do każdego pacjenta staramy się podejść bardzo indywidualnie, z największą troską i zaproponować optymalny dla niego plan leczenia. Dokładnie objaśniamy Pacjentowi planowany u niego zabieg, opierając się na wizualizacji komputerowej. Dla dzieci staramy się stworzyć poczucie bezpieczeństwa, zyskać ich zaufanie i sprawić, by same z radością dopytywały rodziców o termin kolejnej wizyty.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego gabinetu. Postaramy się spełnić wszystkie Państwa wymagania.

Pracownicy White&Smile

lekarz dentysta
Witold Chaberko

lekarz dentysta
Jakub Dworaczek

asystentka stomatologiczna
Małgorzata Pustelnik

higienistka stomatologiczna
Ewa Perkowska-Górecka

wróć

Indywidualne podejście do pacjenta

Stomatologia White&Smile Witold Chaberko

ul. Sądowa 7, 44-240 Żory

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, piątek: 9:00-16:00
wtorek, czwartek: 12:00-19:00

Zapytaj online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.