Biały i zdrowy uśmiech


Oferta

Stomatologia zachowawcza

Ubytki powstałe na skutek próchnicy wypełniane są materiałami najnowszych generacji z uwzględnieniem zasad stomatologii estetycznej. Wykorzystanie zjawiska adhezji oraz włókien szklanych stwarza wiele nowych możliwości leczenia zachowawczego zębów. Wybielamy zęby dobierając metodę do poszczególnych przypadków i oczekiwań pacjenta.


Endodoncja

W dużym skrócie istotą endodoncji jest szczelne i dokładne wypełnienie przestrzeni którą zajmuje w żywym zdrowym zębie miazga zębowa potocznie zwana nerwem. Jest to jednak dziedzina stomatologii, która uważana jest za jedną z bardziej skomplikowanych i wymagających od lekarza dużych umiejętności. Konieczny jest również bardzo specjalistyczny sprzęt. Posiadamy dwa mikroskopy stomatologiczne, które umożliwiają precyzyjne opracowanie i wypełnienie kanałów korzeniowych. Pacjent może na bieżąco śledzic postępy leczenia na ekranie dzięki torowi wizyjnemu.


Protetyka

Wykonujemy uzupełnienia protetyczne we współpracy z wysokiej klasy technikami protetycznymi. Przywracamy pełny piękny uśmiech wykonując uzupełnienia protetyczne na implantach, mosty, korony, licówki , ceramiczne wypełnienia ubytków typu inlay, olany, protezy ruchome typu overdenture, protezy ruchome oparte na zasuwach, zatrzaskach.


Chirurgia stomatologiczna

To ekstrakcje, zarówno proste jak i skomplikowane: zęby zatrzymane, hemisekcje (usunięcie połowy zęba), radektomie (usunięcie korzenia zęba wielokorzeniowego), resekcje wierzchołka.


Implantologia

Wykonujemy kompleksowe leczenie implantologiczne i implantoprotetyczne. Poszerzamy naszą wiedzę na licznych sympozjach i szkoleniach praktycznych, aby zabiegi były wykonywane zgodnie z najnowszymi trendami w implantologii. Dzięki implantom możemy stworzyć piękny uśmiech, bez utraty komfortu żucia.


Stomatologia dziecięca

Bardzo zależy nam na tych najmłodszych pacjentach co przekłada się na nasze podejście do nich. Staramy się wyrabiać u dzieci odpowiednie nastawienie do higieny i wizyt w gabinecie stomatologicznym. Dziecko ma przychodzić do gabinetu z uśmiechem, ale też z uśmiechem go opuszczać.

wróć

Indywidualne podejście do pacjenta

Stomatologia White&Smile Witold Chaberko

ul. Sądowa 7, 44-240 Żory

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, piątek: 9:00-16:00
wtorek, czwartek: 12:00-19:00

Zapytaj online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.